Область пошуку:

Теплові завіси Тепломаш

26.10.2015
Контактна особа: ТД Фаворит
Місто: Одеса
Купити по телефону:
Будь ласка, повідомте по телефону, що Ви знайшли це оголошення на сайті Promobud.ua
Фото 1 Теплові завіси Тепломаш 60704
Теплові завіси Тепломаш

Теплові завіси Тепломаш з електричним джерелом тепла Повітряно-теплові завіси Тепломаш (Росія ) призначені для зниження тепловтрат в будівлі і використовуються в отворах воріт, дверей, вікон. Завіси Тепломаш є енергозберігаючим елементом систем опалення та вентиляції будівель всіх типів і призначень. У теплу пору року завіси без джерела тепла створюють загороду зовнішньому повітрю в отворах кондиціонують, і холодильних камер.

Серія 100E

Завіси серії 100E використовуються для захисту вікон і отворів від 1 до 2, 2 м в торгових приміщеннях. З одного пульта без спеціальних змін можна керувати шістьма однотипними завісами.

Управління завісою КеВ-3П111E здійснюється трехклавішним перемикачем на корпусі завіси: загальне включення і два режими потужності.

Серія 200E

Завіси серії 200E призначені для захисту отворів від 1, 5 до 2, 5 м в офісних і торгових приміщеннях. Завіси встановлюються як горизонтально над прорізом, так і вертикально збоку від отвору (при необхідності - з обох сторін). З одного пульта можна управляти максимально шістьма однаковими завісами КеВ-П201E (221E), або двома завісами КеВ-П202E (222E).

Серія 300E

Завіси серії 300E призначені для захисту отворів від 2, 5 до 3, 5 м в офісних, торговельних і складських приміщеннях, а також у будинках культурно-побутового призначення. З одного пульта без спеціальних змін можна управляти максимально двома однаковими завісами КеВ-П304Е, або двома однаковими завісами КеВ-П301Е, або чотирма однотипними завісами КеВ-П303Е (323Е).
Залишити коментар

Коментарі, відгуки

всі пропозиції розділу

Схожі оголошення

Рекламні посилання
Пакет ПЛАТИНУМ

Дорого - не для всіх

Повний комплекс інтернет-реклами!

Детальніше читай за посиланням!
ТЭН для полотенцесушителей

130 видов. Регулятор, таймер, экран

Квадратные, круглые. Выбор цвета

taurus.сom.ua