Область пошуку:

Труба метал. Струга 1МП 53,79 грн

20.10.2020
Контактна особа: Тарасенко Светлана
Місто: Київ
Купити по телефону:
Будь ласка, повідомте по телефону, що Ви знайшли це оголошення на сайті Promobud.ua
Фото 1 Труба метал. Струга 1МП 53,79 грн 153192
Водостічна система Struga виробляється з шведської сталі Prelaq RWS виробництва концерну SSAB , який є визнаним світовим лідером у виробництві високостійке сталі.
Безсумнівною перевагою листової сталі Prelaq RWS є товстий шар цинку , 300г/м2 з двох сторін , яка є бронею , що захищає сталеву серцевину від іржі , зокрема в місцях надрізів і подряпин. Товщина серцевини в залежності від елементу складає 0,6 - 1,25 мм.

Сталевий лист покритий з обох сторін рівномірним шаром Prelaq RWS товщиною 35мкм з кожного боку.

Покриття Prelaq RWS відзначається багатьма перевагами :
• Товщина лаку листової сталі Prelaq RWS і використані при його виробництві полімери забезпечують ще більшу стійкість до корозії і подряпин.
• Завдяки новій технології лаку , він краще зберігається при високих температурах рівня 70 ° C , які щодня діють на всі елементи даху .
• Стійкість до згинання - це риса , яка відрізняє листову сталь Prelaq RWS . Тип сталі та стійкість лакового шару впливають на збереження технічних і естетичних властивостей .
• Водостічна система "Struga " виробляється в деcяті варіантах кольорів , з яких можна вибрати саме той , який найкраще підійде до кольору вашої покрівлі.
Водостічна система - це дуже суттєвий елемент даху , завданням якого є швидке відведення тисяч літрів води під час зливи .
Сталева водостічна система "Struga " - це кращий вибір , якому притаманні всі властивості ефективної системи водовідведення.
• Витривалість - водостічна система "Struga " - виробляється виключно із шведської сталі Prelaq RWS . Три види сталі ( PLX , B420 , SUB250 ) товщиною від 0,6 мм до 1,25 мм гарантує жорсткість , пластичність і міцність елементів .
• Листова сталь оцинкована з обох сторін рівномірним шаром цинку 300г/м2 .
• Міцні гаки - система "Struga " поставляє сучасні гаки для торцевої дошки , укріплені ребром жорсткості , що витримують великі силові навантаження , а також класичні гаки для крокв.
• Безпека - сталь , з якої виробляється система "Struga " , стає вирішальним елементом безпеки при переміщенні на покрівлі .
• Функціональність - аксесуари системи легкі в монтажі і забезпечують високу пропускну здатність .
Можливість монтажу в холодні дні - елементи системи "Struga " не деформуються під час згинання і монтажу , тому їх можна монтувати навіть взимку.
• Лак нового покоління - органічна товстошарова зовнішня оболонка товщиною 35мкм з двостороннім покриттям , досконало захищає елементи системи "Struga " від вигорання і зміни кольору протягом довгих років.
• Мінімальна температурне розширення - сталева водостічна система "Struga " не змінює розміри в жаркі дні й холодні ночі. Тому зберігається проста форма жолоба , труб та інших аксесуарів протягом усього періоду експлуатації.
• Колір , підібраний до листової сталі - система "Struga " виробляється в десяти варіантах кольорів.
Комплект аксесуарів - ми поставляємо комплект елементів , необхідних , щоб створити повністю безпечну , міцну і функціональну систему водовідведення ( напр. , елементи зміцнення і фіксації ринви ) .
• Прихований шов труби - ми створили водостічну трубу з внутрішнім замком , без помітного зовнішнього шва.
• Гарантія - виробник системи "Struga " дає письмову гарантію на 30 років.
Залишити коментар

Коментарі, відгуки

всі пропозиції розділу

Схожі оголошення