Область пошуку:

Установка пральної машини Одеса. Підключення Пральна машина в Одесі. Встановити Пральну машину одеса. Послуги Сантехніка в одесі

04.12.2021
Контактна особа: Менеджер
Місто: Одеса
Купити по телефону:
Компанія: Прогресс Строй
Фото 1 Установка пральної машини Одеса. Підключення Пральна машина в Одесі. Встановити Пральну машину одеса. Послуги Сантехніка в одесі 60319
установка пральна машина одеса. підключення пральної машини в одесі. встановити пральну машину Одеса. послуги сантехніка в Одесі.
Сьогодні вже в кожному будинку стоїть пральна машинка, це незамінна помічниця для кожної домогосподарки. Якщо ви вирішили придбати пральну машинку, вам необхідно подбає також і про установку пральної машини. Правильна установка пральна машина Одеса продовжує надійність роботи машинки як мінімум на 15 років і продовжує термін експлуатації. І дуже важливо правильне підключення пральної машини в Одесі до електропостачання.
Підключення пральна машина одеса до труб водопроводу та електропостачання займається не більше 2 годин. Можливий терміновий виклик сантехніка протягом години.
Ми пропонуємо послуги висококваліфікованих електриків, сантехніків в Одесі. Щоб встановити пральну машину одеса, уточнити вартість наших послуг, дзвоніть нам за телефонами, і ми з задоволенням відповімо на всі ваші запитання. Ми гарантуємо довгу і надійну роботу вашої пральної машинки.
Наші телефони:
(050) 502-49-48 - Яна
(098) 330-61-20 - Яна
( 063) 637-14-32 - Яна
Заявки на підключення пральної машини в Одесі приймаються з понеділка по суботу з 09-00 до 18-00. Працюємо без вихідних.
Наш сайт: http://remontpozayavke.uaprom.net
Залишити коментар

Коментарі, відгуки

всі пропозиції розділу

Схожі оголошення

Рекламні посилання
Реклама за 2500 грн на рік

від будівельного портала

Тисни, та дізнайся більше

або пишіть: reklama@promobud.ua