Область пошуку:
Статті компаній

Види ремонту квартир

05.12.2014

Будівельна компанія   « ТОВ Інтолбуд »   в м.Миколаєві надає наступні   послуги з ремонту квартир магазинів і офісів (залежно від ваших бажань і можливостей ):

1 . Елітний ремонт   - Даний вид ремонту є найдорожчим .

  При елітному ремонті використовуються тільки дуже якісні і дорогі матеріали . Наші професіонали, які мають великий досвід роботи в даній сфері , додадуть оригінальний вигляд вашим приміщенням   елегантний вигляд , шарм комфорту і затишок.   Елітний ремонт ми можемо виконати в різних стилях, а так же поєднати їх. Самий головний орієнтир – це ваші бажання. Наш дизайнер запропонує вам проекти, які можуть поєднувати в собі такі оздоблювальні роботи, як: декоративну штукатурку, різні види художнього розпису стін і стель , різні текстурні , декоративні і фактурні рішення . У дизайні приміщень євроремонту ми висловимо ваш індивідуальний смак , гармонійно з'єднаємо всі деталі і аксесуари. Ви будете задоволені результатом! ;

2 . Євроремонт   - « якщо хочеш почати нове життя – зроби ремонт ». І не даремно приказка так свідчить . Новий інтер'єр дійсно зробить ваше життя більш барвистою і яскравою , комфортною і затишною. Якщо ви задумали капітально змінити свою квартиру, офіс або інше приміщення, яке ви хочете переробити , то вам варто звернутися в будівельну компанію   « ТОВ Інтолбуд » .   У сучасному світі євроремонт дуже поширений , не дивлячись на це виконувати його повинні фахівці, мають досвід у будівництві . Ми підберемо всі необхідні матеріали, і наші фахівці забезпечать вас потрібними консультаціями. При євроремонт можливе перепланування , декоративна штукатурка і ліплення , заміна водопроводу або каналізації ( сантехнічні роботи), електромонтажні роботи , установка бойлерів і кондиціонерів, а так само оформлення техдокументації , установка системи сигналізації, встановлення вхідних броньованих дверей і т . Д.

3 . Косметичний ремонт   - Будівельна компанія   « ТОВ Інтолбуд »     так само пропонує вам послуги   ремонту окремих частин квартири. Такий ремонт називається косметичним ремонтом. Вартість та обсяг косметичного ремонту залежить від оздоблювальних робіт , які ви бажаєте зробити . Ми хочемо зауважити, що косметичний ремонт є найпростішим і доступним з усіх видів ремонту . Косметичний ремонт – це своєрідне « пожвавлення » приміщення. В косметичний ремонт можуть входити такі види робіт: демонтажні роботи, обробка стель і стін (вирівнювання штукатуркою , побілка, фарбування, поклейка шпалер , натяжні стелі і т . Д ) , обробка підлог (укладання ковроліну, ламінату, штучного паркету , керамічної плитки, 3D підлоги і т . д.). Так само за бажанням власника приміщення можуть проводитися інші види робіт. Ми допоможемо вам визначитися з обсягом робіт і вибором матеріалів при виїзній консультації;

4 . Стандартний ремонт   - Можемо так само відмітити , що одним з найбільш поширених видів ремонту так само є і стандартний ремонт. Даний вид ремонту увазі під собою :
  -при необхідності установку металопластикових дверей і вікон ;
засклення балконів ;

  -оздоблення підлог (укладання ковроліну, ламінату, штучного паркету , керамічної плитки і т . д.) ;
  -оздоблення стель і стін (вирівнювання штукатуркою , побілка , фарбування , поклейка шпалер і т.д.);
  -електромонтажні роботи ;
  -Сантехнічні роботи ;
  -оздоблення ванній, санвузла та кухні ( кахлем, пластиком і т . д.).

Так само це можуть бути роботи по внесенню змін в інтер'єр , заміна комунікацій . Здійснити стандартний ремонт власноруч неможливо, тому що він вимагає спеціальних навичок , знань і великого досвіду роботи . Так само ми хочемо зауважити , що стандартний ремонт вимагає не малих фінансових капіталовкладень , тому наші професіонали спочатку прораховують всі необхідні роботи і нюанси , які пов'язані з вашими бажаннями. Стандартний ремонт триває від 2 -х тижнів і більше. Ми можемо сказати, що такий ремонт підійде для людей , які хочуть внести зміни в свій інтер'єр, а так само для людей , які не хочуть глобально переробляти приміщення.

 

 

Після того, як ви визначилися з вибором виду ремонту , ми можемо розповісти, що вас чекає потім:
- порядок проведення ремонтних робіт
- основні етапи обробки приміщень
- приблизна вартість ремонту з витратними та оздоблювальними матеріалами.Автор: ООО Интолбуд