Область пошуку:

Виготовлення торгових павільйонів, кіосків, ларьків, офісів, битовок, всіх видів МАФ в Харкові й по всій Україні.

12.09.2008
Контактна особа: Михаил Владимирович
Місто: Харків
Купити по телефону:
Будь ласка, повідомте по телефону, що Ви знайшли це оголошення на сайті Promobud.ua
Фото 1 Виготовлення торгових павільйонів, кіосків, ларьків, офісів, битовок, всіх видів МАФ в Харкові й по всій Україні. 747
Надаємо комплекс послуг з будівництва, ремонту та реконструкції швидкомонтованих споруд, малоповерхових будівель, ангарних і складських приміщень, а також послуги з монтажу навісних вентильованих фасадів.
Виготовимо під ключ продовольчий, тютюновий, квітковий, газетний, торгівельний кіоск (павільйон), офіс, будівельну побутовки, пост охорони, склад, тент, дачний будиночок, мінімаркет будь-якої складності, реконструкція ринків і торгових площ, баз відпочинку, виробничих площ.
Чому працювати з нами вигідно і зручно? Тому що ми допоможемо Вам вибрати те що потрібно саме Вам, за попередніми ескізами розробимо ескізний проект, асортимент пропонованих нами будматеріалів включає в себе найсучасніші матеріали виготовлені за передовими технологіями, наша виробнича база дозволяє здійснювати виготовлення металоконструкцій і швидкомонтованих модульних будівель будь-якої складності в найкоротші терміни , а наші ціни Вас приємно здивують.
За весь час роботи ми зарекомендували себе як професійна будівельна компанія, підтвердженням чого є безліч побудованих нами торгових, складських, житлових будівель і споруд по всій Україні.
Виробнича база в м. Харкові.
Залишити коментар

Коментарі, відгуки

всі пропозиції розділу

Схожі оголошення

Рекламні посилання
Расчет и проектирование

Металлоконструкций недорого

Отличное качество. Покупайте У Нас!

050-200-32-48, 097-68-08-747
Производство качественных

Металлоконструкций недорого

Качество гарантируем. Звоните

050-200-32-48, 097-68-08-747
Строительство под ключ

Металлоконструкции - качественно

Низкие цены - гарантия!

050-200-32-48, 097-68-08-747