Область пошуку:

Внутрішні оздоблювальні роботи . Штукатурка , шпаклівка ( шпаклівка ) , малярні , поклейка шпалер. Обробка стін , стель будь-яким матеріалів. Свій транспорт, інструмент. Будівельна бригада - без посередників!

13.04.2024
Контактна особа: Виктор
Місто: Київ
Купити по телефону:
Будь ласка, повідомте по телефону, що Ви знайшли це оголошення на сайті Promobud.ua
Фото 1 Внутрішні оздоблювальні роботи . Штукатурка , шпаклівка ( шпаклівка ) , малярні , поклейка шпалер. Обробка стін , стель будь-яким матеріалів. Свій транспорт, інструмент. Будівельна бригада - без посередників! 221130
обшарпані стіни і стелі будинку, в квартирі або в офісі? Потрібно зробити внутрішню обробку приміщення? Хочете освіжити кімнату ? Нашу будівельну бригаду запрошують здійснити внутрішню обробку в приміщеннях не тільки, коли потрібно зробити швидкий косметичний ремонт - наприклад орендовану квартиру або офіс або навпаки обробка офісу або квартири під здачу в оренду. Але нас, як фахівців, також запрошують для серйозної , ґрунтовної обробки стін , стель в офісах, в квартирах, будинках. Чому ? Тому що у нас відмінні відгуки і низька ціна - так як ми працюємо самі на себе і зі своїм будівельним обладнанням, інструментом.Виполняем внутрішні оздоблювальні роботи в г. Киев, Київська область - (Бровари, Вишневе, Вишгород , Бориспіль, Васильків , Фастів, Коцюбинське та ін . ) Телефонуйте!
Залишити коментар

Коментарі, відгуки