Область пошуку:
Статті компаній

Все про воротах ТМ ” Алютех”

02.07.2014

Давні римляни вірили , що будь-який куточок на землі охороняє добрий дух - геній місця ( Genius loci ) . Розвінчуючи міфи , сучасна людина втілив своє уявлення про надійний захист усіх куточків будинку у воротах. Ворота « АЛЮТЕХ» , що поєднують в собі найкращі якості різних країн , - справжній геній місця для вашого гаража.

· Безпека , гідна Швейцарії

Секційні ворота« АЛЮТЕХ » відповідають європейським стандартам безпеки. У стандартну комплектацію воріт входять спеціальні системи , які захищають від падіння або неконтрольованого руху полотна , а також виключають можливість защемлення пальців.

· Теплота і затишок Бельгії

По теплозахисних властивостях ворота« АЛЮТЕХ » можна порівняти з 60 -сантиметрової цегляною стіною , що дозволяє встановлювати їх навіть в умовах Крайньої Півночі. Для створення затишної атмосфери ворота також можуть поставлятися в кольорі «під дерево» : темний дуб , золотий дуб , вишня.

· Скандинавська міцність

Гаражні ворота« АЛЮТЕХ » - одні з найміцніших в Європі : товщина панелей , з яких вони виготовляються , становить 45 мм. Довговічна естетичність всієї конструкції забезпечена завдяки спеціальному багатошаровому покриттю панелей , яке стійке до впливу атмосферних опадів. Ресурс пружин може забезпечити роботу воріт впродовж 17 років.

· Французька елегантність

Багата палітра кольорів і різноманітність фактур панелей « АЛЮТЕХ »дозволяють підібрати ідеальні ворота для архітектурного ансамблю в будь-якому стилі . Вони добре поєднуються з різними оздоблювальними матеріалами і можуть бути виконані в гамі вікон , покрівлі та фасаду будівлі.

Гаражні ворота , автоматичні ворота для гаража

Гаражні ворота « Алютех »широко використовуються при будівництві котеджів , гаражів і паркінгів.

Переваги гаражних воріт:

· Зручність і простота використання ,

· надійність і безпеку ,

· хороша герметизація отвору ,

· відмінна теплоізоляція.

Секційні гаражні ворота володіють рядом незаперечних переваг у порівнянні з іншими видами воріт. Полотно секційних воріт для гаража складається з декількох секцій , рухливо з'єднаних між собою за допомогою сталевих петель. Рухаючись по напрямних , полотно воріт переходить з вертикального ( закритого ) положення в горизонтальне (відкрите) , йдучи під стелю. Така траєкторія руху полотна гаражних воріт дозволяє зберегти розміри прорізу , економить простір перед воротами і всередині гаража. Завдяки цим характеристикам секційні гаражні ворота набирають все більшої популярності.

Гаражні ворота « Алютех » забезпечують безпечну експлуатацію для всіх членів сім'ї. Ворота відповідають директивам Європейського союзу у галузі безпеки продукції , що підтверджено протоколами випробувань. Наявність протоколів дозволяє наносити на гаражні ворота « Алютех» маркування СЕ .

Слід зазначити , що автоматичні гаражні ворота « Алютех» мають відмінні характеристики міцності. Це гарантує надійність і довговічність експлуатації. Гаражні ворота « Алютех » виготовляються з енергоефективних панелей і мають ущільнення по всьому периметру , що забезпечує комфортну температуру всередині приміщення.

Види управління гаражними воротами

Секційні гаражні ворота можна без праці відкривати і закривати вручну , так як їх вага скомпенсований пружинним механізмом. Для підйому гаражних воріт « Алютех» потрібно докласти зусилля не більше 150Н ( 15 кг).

Автоматичні гаражні ворота« Алютех »

· Гаражні ворота , оснащені електроприводом , забезпечать додатковий комфорт в управлінні воротами. Автоматичні ворота для гаража «Алютех» c дистанційним управлінням легко і зручно управляються прямо з автомобіля. Це особливо зручно в погану погоду - в дощ або сніг . Щоб відкрити автоматичні ворота , необхідно лише натиснути кнопку на пульті дистанційного управління, і ворота відкриті. Важливо , що в разі перебоїв з електроживленням автоматичні гаражні ворота можна перевести в ручний режим управління за допомогою механізму розблокування.

· Автоматичні ворота для гаража прості і безпечні в управлінні . При зіткненні з перешкодою ворота зупиняються і потім відкочуються назад . Автоматичні ворота « Алютех » відповідають вимогам безпеки Європейського союзу , Республіки Білорусь , України та Російської Федерації.

Ресурс пружин , застосовуваних в гаражних воротах « Алютех» , розрахований на 25 000 циклів підйому-опускання , що орієнтовно відповідає 17 рокам експлуатації (по чотири підйому-опускання воріт щодня протягом усього періоду).

Підйомні секційні ворота . Типи гаражних воріт « Алютех»

Компанія « Алютех »пропонує два типи гаражних воріт , що відрізняються один від одного системою балансування полотна.

Гаражні підйомні ворота серії Classic

· Максимальний розмір воріт даної серії становить 6000 x 3085 мм.

· Компенсація ваги полотна здійснюється за допомогою торсіонних пружин , розташованих над полотном воріт.

· Конструктивні особливості

В підйомних воротах «Алютех » застосовується регульована сполучна муфта , яка дозволяє при монтажі воріт провертати дві частини валу щодо один одного. Це дозволяє забезпечити рівномірний натяг тросів.

Гаражні підйомні ворота серії Standard

· Максимальний розмір воріт серії Standard складає : ширина - 3500 мм , висота - 3085 мм.

· Підйомні ворота даної серії мають відмітною особливістю , яка полягає в тому , що балансування їх полотна здійснюється за допомогою пружин розтягування. Пружини розтягання забезпечують легкість ходу воріт і запобігають їх мимовільне опускання .

· Пружини розтягання в воротах серії Standard розташовані між полотном воріт і вертикальними напрямними - по дві з кожного боку.

· Секційні підйомні ворота серії Standard можуть монтуватися практично в будь гаражний отвір . Для їх установки необхідна перемичка всього 100 мм , що дуже зручно в разі заміни старих залізних орних воріт на сучасні секційні ворота « Алютех ».

Сендвіч-панелі «Алютех»

Товщина сендвіч - панелі «Алютех» 45 мм. При виробництві панелей використовується оцинкована сталева стрічка завтовшки 0,4 мм з цинковим покриттям 16 мкм. З лицьового боку панелі застосовується поліуретанове покриття , модифіковане частками поліаміду (ПУР - ПА ) товщиною 20-25 мкм. Панель має замкнутий контур : лицьовій і внутрішній сталеві листи скріплені між собою вгорі і внизу панелі.

Типи панелей гаражних воріт

Секційні ворота « Алютех » в рівній мірі ідеально підкреслять архітектуру як сучасного будинку в стилі hi - tech , так і котеджу в класичному виконанні.

Завдяки різним варіантам малюнків ( мікрохвиля , горизонтальний гофр , фільонка ) секційні ворота ідеально поєднуються з будь-яким оздоблювальним матеріалом.

S - гофр М- гофр L- гофр Мікрохвиля Фільонка

Ворота з сендвіч -панелей , що імітують текстуру деревини (золотий дуб , темний дуб , вишня) , володіють всіма перевагами сталевих воріт і надають котеджу елемент престижу та індивідуальності.

Темний дуб Золотий дуб Вишня

Можливість фарбування воріт «Алютех» в будь-який колір , що має близьке відповідність колірній палітрі RAL , дозволяє добитися ідеального колірного поєднання з вікнами , покрівлею і фасадом будівлі.

9 кольорів за стандартною ціною.

При виробництві сендвіч -панелей «АЛЮТЕХ » використовується оцинкована сталева стрічка завтовшки 0,4 мм , що гарантує високі характеристики і довговічність полотна ворот.Цінковое покриття товщиною 16 мкм , а також двошарове полімерне покриття товщиною 25 - 35 мкм надійно захищає поверхню сендвіч -панелей від механічних пошкоджень і впливу атмосферних осадков.С лицьового боку на панелі « АЛЮТЕХ» наноситься поліуретанове покриття , модифіковане частками поліаміду (ПУР - ПА) , яка:

·