Область пошуку:
Статті компаній

Як вибрати інсталяцію для унітазу: 5 параметрів вибору

07.06.2019

Інсталяція для унітазу (наприклад, фірми Grohe) - відмінна можливість випробувати себе в ролі дизайнера, заховати всі непривабливі елементи конструкції сантехнічного обладнання та, як мінімум, візуально розширити площу санвузла.

 

На що звернути увагу під час вибору інсталяційною системи?

Алгоритм вибору інсталяції для унітазу не такий складний, як може здатися на перший погляд - щоб підшукати оптимальний варіант, досить звернути увагу на:

 

Бренд-виробник. Зрозуміло, раціональніше всього віддавати перевагу продукції іменитих, тобто, перевірених брендів з позитивною репутацією. Втім, якщо є можливість ознайомитися з об'єктивними відгуками досвідчених користувачів, можна зупинити вибір і на менш розрекламованих торгових марках.

Сумісність. Важливо, щоб інсталяційна система була сумісною з установлюваної моделлю унітазу, оскільки навіть мінімальні відмінності конструкції можуть привести до додаткових проблем. Підібрати інсталяції для унітазів Grohe можна на domospa.ua.

Вартість. Попередньо встановлено цінових рамок - шанс не розсіювати увагу на моделі, які не по кишені або ж, навпаки, здаються підозріло дешевими.

Місце установки і тип інсталяційною системи. Ці параметри пов'язані між собою, оскільки саме від місця розташування унітаза залежить вибір виду інсталяції. Так, для звичайних унітазів, розташованих по центру санвузла, підійдуть стандартні рамні інсталяційні комплекти, в разі монтажу унітазу під вікном краще вибрати низьку систему, а для унітазів з біде або пісуаром існують лінійні інсталяції.

Максимальна допустима навантаження на інсталяційну систему. Вибирати інсталяції краще хоча б з мінімальним запасом - щоб вони точно могли витримати вагу встановленого унітазу. Чим більше цей показник, тим вища ймовірність тривалої і безпроблемної експлуатації інсталяційною системи

Комплектація. Найкраще вибирати інсталяції, в базову комплектацію яких вже входять всі необхідні (основні і додаткові) елементи кріплення, звукоізолюючі прокладки і кнопка, призначена для комфортного управління зливом.

 

Головне в процесі вибору інсталяційних систем для унітазів - враховувати рекомендації кваліфікованих фахівців, а також не забувати про особисті естетичні уподобання.