Область пошуку:
Статті компаній

Як вибрати жалюзі на кухню

28.03.2019
Вибрати жалюзі на кухню не так вже й просто. Компанія "Нікос" надає широкий вибір конструкцій різних за зовнішнім виглядом і механізму управління тому перш ніж замовити декор для вікна, потрібно розібратися у всьому цьому різноманітті.
Вертикальні або горизонтальні жалюзі
В першу чергу потрібно визначитися з видом конструкції, який залежить від розташування ламелей:
1. Горизонтальні. У такій конструкції полотно складається з планок, розташованих паралельно підлозі. Вони можуть бути виготовлені з пластику, тканини або дерева, але для кухні оптимальним варіантом будуть алюмінієві жалюзі. Цей матеріал більш практичний і може бути пофарбований в будь-який колір. Також конструкція досить зручна у використанні. Ви завжди можете повністю підняти ламелі, надавши тим самим повний доступ повітрю і світлу в приміщення.
2. Вертикальні. Складаються з планок перпендикулярних підлозі. Як правило, такі ламелі ширше і мають велику довжину, ніж в горизонтальних жалюзі. Обертаючи їх навколо своєї осі, ви зможете регулювати інтенсивність освітлення кухні.
Обидва види жалюзі можуть управлятися вручну або за допомогою електроприводу. Автоматичний спосіб управління дозволяє запрограмувати жалюзі на відкриття і закриття в один і той же час.
Статистичні данні
Жалюзі системи Венус
Ще одним варіантом для пластикового кухонного вікна є вбудовані жалюзі. Вони розташовуються між штопіков, впритул до склопакету і називаються системою Венус.
1. Компактність. Чи не займають місце на підвіконні і не заважають відкриттю і закриттю стулок.
2. Практичність. Такі жалюзі зовсім не забруднюються і не вимагають абсолютно ніякого догляду.
3. Непомітність. Разом з такою конструкцією можна використовувати будь-які фіранки і штори, не перевантажуючи інтер'єр.
Механізм жалюзі встановлюється між штапиків і склопакет залишається герметичним. Зовні розташований лише шнур управління. Ламелі такої конструкції виготовляються з алюмінію. Він найбільш довговічний і міцний. Вбудовані алюмінієві жалюзі можуть прослужити вам до 20 років. При цьому пластик має термін експлуатації в 1-3 років.
Такі жалюзі ідеально впишуться в будь-який інтер'єр. Ви можете віддати перевагу світлим нейтральним кольорам і зробити конструкцію непомітною або пофарбувати ламелі в яскравий відтінок, і додати родзинку в загальний дизайн своєї кухні. Фарби, якими покривають пластини, не вигоряють на сонці і зберігають свій колір довгі роки.
Вибираючи жалюзі компанії "Нікос" для кухні, звертайте увагу не тільки на зовнішній вигляд конструкції, але і на її безпеку. Дерев'яні і тканинні ламелі обов'язково повинні бути оброблені вогнетривким просоченням і розташовуватися на достатній відстані від плити.