Область пошуку:

Зонт садовий

13.04.2021
Контактна особа: Галина Орлова
Місто: Київ
Купити по телефону:
Будь ласка, повідомте по телефону, що Ви знайшли це оголошення на сайті Promobud.ua
Компанія: Libero Design
Фото 1 Зонт садовий 73165
Зонт садовий

Всі люди люблять сонце. Але іноді сонячні промені бувають дуже сильними, нам хочеться сховатися в тіні, зловити легкий подих вітерця. Якщо Вам потрібно створити притінок на відкритому майданчику, та щоб швидко і надійно, тоді звертайтеся до нас. Наші фірмові парасолі і тенти допоможуть Вам організувати таке містечко, де буде комфортно і затишно для всіх.

Ми працюємо з надійними і перевіреними виробниками з Італії, Бельгії, Данії, Німеччини. Асортимент наших садових парасольок дуже широкий, представлені всі розміри куполів від 2 метрів до 5 метрів, а також різні матеріали: і деревина, і нержавіюча сталь, і анодований алюміній. Цінова політика також дуже різноманітна, все залежить від Ваших запитів і потреб, матеріалів і розмірів виробу.

Короткий технічний опис садових парасольок:

Парасолі можуть бути на центральній ніжці або на бічній ніжці. До останніх потрібно більш важка база, так як зміщений центр ваги. Бази ми поставляємо в основному в комплекті разом з самим парасолькою.

Також у нас можна замовити дуже красивий і великий зонт, який складається з 5 окремих куполів, закріплених на мульти-стійці (див. на фото). Він зможе затінити досить велику територію, тому що діаметр кожного купола 270 см. При цьому купол має ліктьову фіксацію до стійки, і його можна рухати при необхідності. Форма купола на вибір - квадрат, шестикутник, "хвиля", широкий вибір тканин.

У нас в асортименті є і парасольки з кріпленням до стіни, що дуже зручно і надійно. Можливе кріплення купола на 2-х або 3-х ланковою лікоть до стіни будинку, завдяки чому парасольку можна нахиляти вгору-вниз і рухати вправо-вліво.

ВАЖЛИВО! У нас є складська програма по садових парасолькам, термін поставки при наявності на складі 2-3 дня. Поставляємо замовлення по всій території Україні.
Наші досвідчені консультанти зможуть підібрати необхідну Вам модель і дадуть відповідь на всі Ваші технічні питання.
Залишити коментар

Коментарі, відгуки

всі пропозиції розділу

Схожі оголошення