Область поиска:

Відкатні ворота полотно з профнастилу доставка монтаж

07.11.2013
Контактное лицо: DOOR. LVIV. UA
Город: Львов
Купить по телефону:
Пожалуйста, сообщите по телефону, что Вы нашли это объявление на сайте Promobud.ua
Фото 1 Відкатні ворота полотно з профнастилу доставка монтаж 156576
Наша компанія «DOOR.LVIV.UA» виготовляє відкатні ворота різних розмірів і кольорів, оснащені сучасною автоматикою і системами безпеки. Ми надаємо повний спектр послуг з виготовлення, монтажу та сервісного обслуговування автоматичних відкатних воріт.
В'їзні відкатні ворота для дачі або котеджу - це обличчя будь-якого дому, вони створюють перше враження і одночасно служать захистом від непрошених гостей . Відкатні ворота - одні з найнадійніших типів в'їзних воріт. На відкатних воротах можна зробити акцент, приділивши особливу увагу зовнішньому вигляду полотна, а можна замаскувати під частину огорожі ділянки.
ВИГІДНІ ЦІНИ НА ВІДКАТНІ ВОРОТА
Ціна відкатних воріт для дачі залежить від типу конструкції, розмірів, покриття, обраних комплектуючих та автоматики. Ми пропонуємо вигідні ціни на автоматичні ворота - власний виробничий цех дозволяє істотно знизити вартість робіт, щоб не економлячи на якості запропонувати клієнту рішення будь-якої задачі. По розрахунку вартість відкатних воріт, дзвоніть нам за телефоном (098) 457-55-43.
ГАРАНТІЯ ВИСОКОЇ ЯКОСТІ
На покриття воріт, як і на всі комплектуючі ми даємо гарантію , тому що знаємо і можемо передбачити їх надійність. Крім того, ми використовуємо тільки якісні комплектуючі та обладнання , в надійності яких впевнені. Ми цінуємо своїх клієнтів і не можемо дозволити собі переробляти і доробляти роботу, тому працюємо «на совість».
ВІДКАТНІ ВОРОТА ПІД КЛЮЧ.ВИГОТОВЛЕННЯ І МОНТАЖ
Відкатні ворота володіють рядом переваг перед іншими типами в'їзних воріт:
- економія місця при відкритті (при відкритих воротах простір вільний по всьому периметру отвору);
- дають можливість проїзду транспорту будь-якої висоти (відкатні ворота не створюють обмеження для в'їзду транспорту будь-яких розмірів - це відрізняє їх від інших моделей, в яких використовується підвісна система);
- не вимагають щорічного чищення і промивання;
- позбавлять від необхідності розчищати перед воротами сніг і листя.
Відкатні ворота виготовляються на сучасному обладнанні і проходять наскрізний контроль якості на всіх етапах. Перевірці піддається геометрія розмірів виробу, якість зварних швів, обробки і зачистки стиків, підготовка поверхні воріт до фарбування і якість забарвлення готового виробу. Ці заходи дозволяють домогтися відповідності найсучаснішим стандартам якості.
КОНСТРУКЦІЯ ВОРІТ
Надійність конструкції відкатних воріт перевірена часом. Конструкція складається з металевої рами і облицювання. Найчастіше основа воріт створюється зі сталевої труби, а матеріали обробки можуть змінюватись в залежності від побажань замовника.Ми використовуєм профнастил. Відкатні ворота являють собою раму з ребрами жорсткості (полотно), яке переміщається уздовж лінії паркану з боку двору по роликових опорах (візках), встановлених на міцному фундаменті. Легкість ходу забезпечує фурнітура для відкатних воріт - вона дозволяє закривати і відкривати ворота без додаткових зусиль як за допомогою електроприводу, так і вручну при відключеному електроживленні. Матеріалом, з якого виготовляються відкатні ворота (зсувні ворота), в більшості випадків служить сталева профільна труба перетином 60 х 40 мм.
Фундамент для відкатних воріт розташований на внутрішній території праворуч або ліворуч від проїзду і виготовляється завчасно.Рама воріт забарвлюється в будь-який колір по RAL- карті фарбою . Відкатні ворота - конструкція нового покоління. Установка таких воріт - сучасне і максимально практичне рішення. Відмінна функціональність, сучасний дизайн роблять використання відкатних воріт не тільки комфортним, але і надійним. Можливість декору та використання комбінованих варіантів в обробці покращує зовнішній вигляд не тільки воріт, але і фасаду будинку в цілому. А міцна сталева конструкція дозволяє використовувати відкатні ворота протягом довгих років.
ХВІРТКА:
Сучасні технології дозволяють виготовляти відкатні ворота з хвірткою. Як варіант, хвіртка може бути частиною воріт, інший варіант - хвіртка роздільна. Кожен господар може сам вибрати найбільш зручне для себе конструктивне рішення.
Для отримання детальнішої інформації про виготовлення та встановлення відкатних воріт і розрахунку вартості, зателефонуйте нашим фахівцям за телефоном (098) 457-55-43.

Ми робимо ворота щодня, тому можемо вдосконалювати конструкцію постійно.
Оставить комментарий

Комментарии, отзывы

Комментариев ещё нет. Оставить комментарий
все предложения раздела

Похожие объявления

Рекламные ссылки
Профнастил,Металлочерепица

Постоянные Обновления Ассортимента

Отличное качество. Доставка!

099-304-87-78, 098-774-96-05
Пакет ПЛАТИНУМ

Дорого - не для всіх

Повний комплекс інтернет-реклами!

Детальніше читай за посиланням!