Область поиска:

Встановлення лічильників на воду Луцьк. Встановити водомір у Луцьку

27.02.2012
Контактное лицо: менеджер по заявкам
Город: Луцк
Купить по телефону:
Пожалуйста, сообщите по телефону, что Вы нашли это объявление на сайте Promobud.ua
Фото 1 Встановлення лічильників на воду Луцьк. Встановити водомір у Луцьку 77008
Встановлення лічильників на воду Луцьк. Установка лічильників води у Луцьку. Встановити водомір в Луцьку. Виклик сантехніка луцьк

Для тих хто ще не встановив водоміри у своїй квартирі - варто зробити це якомога швидше. Адже завдяки установка лічильників на воду Луцьк ви зможете вигідно економити насвоїх витратах комунальних кожен місяць (а за рік набіжить пристойна зекономлена сума). За допомогою встановленого лічильника води в Луцьку ви зможете контролювати ту воду, яку ви використовуєте і відповідно її та оплачувати. Адже часто людина не використовує ту норму, яку йому прописує комунальна служба. Наш майстер швидко і якісно встановить лічильник гарячої і холодної води Луцьк у вашій квартирі на пластикові та металеві труби Луцьк (при необхідності він сам його придбає) і надасть вам гарантію на виконані їм послуги. Встановити водомір Луцьк з нами - це вигідно і надійно!

Заявки на виклик сантехніка Луцьк приймаються з понеділка по суботу з 9.00 до 18.00 (без обіду). Майстри працюють безвихідних та перерв.

Наши телефоны:
(050) 502-49-48
(098) 330-61-20
(063) 637-14-32
Наш сайт: http://remontpozayavke.uaprom.net
Оставить комментарий

Комментарии, отзывы

Комментариев ещё нет. Оставить комментарий