FAQ - Відповіді на питання

Область пошуку:

FAQ - Відповіді на питання

Сайти
Як встановити код лічильника у мене на сайті?

Заходьте в свій профіль і далі РЕЙТИНГ САЙТІВ - КОД ЛІЧИЛЬНИКА. Там вибираєте точкою код лічильника, який Вам найбільше підходить по дизайну, копіюєте цей код і відправляєте своєму програмісту, з проханням встановити цей код на всіх сторінках Вашого сайту.

Платні послуги
Що таке БАЗОВИЙ пакет?

Пакет БАЗОВИЙ 300 грн за місяць. А при оплаті одразу на 12 місяців 2500 грн 3600  - заощаджуєте 1100 грн (рахунок на 2500 грн запитайте електронною поштою reklama@promobud.ua)

Про те, що входить в БАЗОВИЙ пакет, читайте нижче на цій сторінці.


БАЗОВИЙ ПАКЕТ

 1. Відкрийте ТЕЛЕФОНИ, кнопку КУПИТИ, НАПИСАТИ АВТОРУ, ЗВОРОТНІЙ ЗВ'ЯЗОК. Дайте можливість вашим клієнтам/відвідувачам замовити ваш товар/послугу, зв'язатися з вами.
 2. Дадавайте необмежену кількость прайс-рядків, оголошень, додавайте компанію в каталог компаній, сайти в наш рейтинг сайтів.
 3. Редагуйте всю рекламу на порталі в будь-якій кількості, в будь-який час
 4. Оновлюйте - кожен день можна оновлювати дату публікації оголошень, прайс-рядків, щоб вони підіймались вище.
 5. Отримайте розширенні налаштування сайту/компанії (Гугл Аналітікс, кольорова гама, власні категорії/розділи/меню, seo-налаштування та інш.)
 6. Отримайте сайт-візитку, інтернет-магазин на нашій платформі.
 7. Розміщуйте необмежену кількість статей

Примітка! Все, що розмістете на Промобуді на активному БАЗОВОМУ пакеті, залишиться назавжди на порталі БЕЗКОШТОВНО (тільки якщо самі потім не захочете видалити свою рекламу - видалення теж безкоштовно:)). Таким чином, сміливо розміщуйте всі товари/послуги, що у Вас є на продаж та отримайте клиєнтів вже зараз!


Окрім того, БАЗОВИЙ пакет надає Вам 9 переваг:

1. Можливість встановлювати в маркетингових цілях стару / нову ціну
2. Ви зможете прив'язувати візитку своєї компанії (субдомен, сайт), а також всі прайс-рядки на Промобуді до необмеженої кількості міст (на безкоштовному пакеті, Ваша візитка і прайси бачать тільки в одному, обраному Вами місті). На БАЗОВОМУ пакеті додаткові міста встановлюються в редагуванні компанії в пункті ФІЛІЇ, встановіть там потрібні Вам міста, і в них же автоматично будуть показуватися і всі Ваші прайси.
3. Ви можете створювати для свого сайту на Промобуді (для своєї компанії, візитці, субдомені) свій власний рубрикатор (на безкоштовному пакеті Ви можете використовувати тільки той рубрикатор, який представлений на Промобуді). Причому, Вам надається вибір використовувати лише свій рубрикатор або тільки рубрикатор Промобуду. Це дає Вам можливість налаштувати свій сайт на Промобуді під специфіку саме Вашого бізнесу. Ці налаштування є в налаштуваннях Вашої компанії.
4. Ви зможете розміщувати один і той же рядок у необмеженій кількості рубрик / підрубрик, як свого рубрикатора, так і стандартного рубрикатора Промобуд. Це дозволить Вам зекономити час і не створювати нові прайс-рядки/позіціі в каталозі  для того, щоб розмістити один і той же товар у всі підходящі для його продажу рубрики / підрубрики. (В безкоштовному пакеті однин прайс-рядок можна розміщувати тільки в одній рубриці). Тільки розміщуйте товари/послуги, плз, тільки в тих підрубриках Промобуду, які підходять за тематикою цього вашого товару/послуги, якщо ж ви розміщуєте товари в створеному вами самими рубрикаторі, то там можете розміщувати де хочете :)
5. На Вашому сайті на Промобуді з'явиться вікно пошуку по Вашому сайту. Це спростить пошук будь-якого товару/послуги Вашими потенційними клієнтами, які зайдуть на Ваш сайт на Промобуді.
6. У Вас є прайси у вигляді Excel файлу? Ви не хочете на Промобуді набирати вручну всі Ваші прайс-рядки, а хотіли б цей свій Excel файл якось завантажити на Промобуд і щоб відразу по потрібним рубриками поставило і фото завантажилися. Не проблема! Сплативши БАЗОВИЙ пакет Ви це зможете собі дозволити. Функція завантаження Excel файлу включена в БАЗОВИЙ пакет.
7. Відключення всієї чужої реклами на сторінках Вашого субдомену/сайту.
8. Можливість відключити коментарі ваших матеріалів на порталі (прайсів, об'яв).
9. Ви можете імпортувати товари та послуги на Промобуд через посилання у форматі стандарту ЯндексXML (як для ЯндексМаркета). Ось інструкція http://www.promobud.ua/ua/xml_format.htm

 
Зараз БАЗОВИЙ пакет коштує 300 грн. за місяць. Ви можете оплачувати цей пакет помісячно, а можете оплачувати за кілька місяців вперед, чим застрахуєте себе від можливого підвищення цін (сплативши наперед Ви зберігаєте за собою стару ціну на весь час, за який оплатили). Якщо хочете сплатити одразу на 12 місяців, то зекономите 1100 грн, бо на рік буде на 3600, а 2500 грн (для отримання знижки зв'яжитесь з нами за електронною поштою reklama@promobud.ua).
 
Щоб не пропустити чергове продовження БАЗОВОГО пакету, ми за день та за тиждень до закінчення будемо надсилати вам нагадування на електронну пошту, на яку ви зареєстрували свій профіль.
 
Після натискання кнопки сплатити - знімається відповідна сума з Вашого балансу на Промобуді, і Ви відразу зможете користуватися усіма перевагами БАЗОВОГО пакету. Якщо грошей на балансі Промобуд недостатньо, то пропонується поповнити спочатку баланс на потрібну Вам суму через банківську картку, безготівково, вебмані та іншими видами.
 
Зверніть увагу, що послуги Promobud.ua можна ставити на витрати підприємства (Для цього запитуйте рахунок за електронною адресою info@promobud.ua або поповнюйте баланс через рахунок-фактуру в своєму профілі)
 
Якщо в процесі користування БАЗОВИМ пакетом у Вас виникнуть якісь питання, то Ви можете задати їх написавши нам листа електронкою info@promobud.ua
 
Бажаємо Вам прибуткових великих продажів!


За що я маю платити?
Все, що стосується платной реклами вказано тут
Безкоштовно
Що у вас на Промобуді є безкоштовним?

 

 

БЕЗКОШТОВНО Ви отримуєте:

 • відвідувачів будівельного порталу PROMOBUD.ua
 • сайт-візитку з адресою виду www.ВашаНазва.promobud.ua з індексуємим посиланням
 • інтернет-магазин з необмеженою кількістю товарів
 • необмежена кількість прайс-рядків
 • необмежена кількість оголошень
 • участь в рейтингу сайтів
 • разміщення статті з індексуємим посиланням
 • статистику відвідуваності ваших інтернет-сторінок (в т.ч. Google Analytics)
 • техпідтримку
 • резервне копіювання Ваших даних
 • хостинг вашої информації на сервері
Загальні питання
Як я можу бачити статистики відвідуваності саме тільки моєї реклами на PROMOBUD.ua?

 

 

Статистики відвідуваності Ваших матеріалів на PROMOBUD.ua (візитки компанії,прайсів і т.п.) Ви можете подивитися, зайшовши під своїм логіном і паролем в свій профіль, і там перейшовши за посиланням «Статистика»
 
Яка відвідуваність PROMOBUD.ua?

 

 

PROMOBUD.ua - це один з небагатьох ресурсів, який тримає всі статистики відвідуваності завжди відкритими. Ми вважаємо, що доступність незалежних статистик PROMOBUD.ua для аналізу відвідувачами в режимі реального часу, робить PROMOBUD.ua більш ефективним майданчиком для покупки / продажу будівельних матеріалів і послуг. Також відкриті статистики відвідуваності PROMOBUD.ua - це приклад чесної і відкритої роботи, яку ми очікуємо також і від інших будівельних ресурсів України, подібних до нашого.
Ось посилання на наші відкриті незалежні статистики відвідуваності:
Ми можемо вам відкрити доступ до статистики Google Analytics за запитом.
Ми працюємо чесно!

 

Що мені потрібно зробити, щоб мої прайси (компанія, оголошення, сайт), що знаходяться на PROMOBUD.ua були проіндексовані пошуковими системами?

 

 

 

Для індексування сторінок, які знову з'являються PROMOBUD.ua щодня по кілька разів відвідують всі основні великі пошукові системи (Google, Yandex, Yahoo, MSN, Rambler, МЕТА, gogo та ін.) Тому індексація пошуковими системами Ваших матеріалів на PROMOBUD.ua (прайсів, компанії, оголошень, сайтів, статей і т.д.) - це питання часу. У кожної пошукової системи в цьому відношенні свої терміни. Щоб прискорити індексацію своїх матеріалів на PROMOBUD.ua, Ви можете розмістити посилання на них на інших сайтах.
 
Як змінити email, введений при реєстрації?

 

 

Якщо Ви хочете змінити електронку, на яку зареєстровані, то це Ви можете зробити в своєму профілі, перейшовши за посиланням «змінити дані»
 
Мені прийшов лист про відновлення пароля, але при введенні цього пароля, все одно не можу увійти на PROMOBUD.ua.
Можливо, Ви не активували свій аккаунт, тому будь-який пароль буде недійсний.
На самому початку, коли Ви реєструвалися на порталі, Вам на електронку повинно було прийти лист для активації облікового запису.
Знайдіть цей лист (він може бути у Вас в папці СПАМ) і пройдіть по посиланню, зазначеному там, для активації.
Після цього скористайтеся ще раз функцією ЗАБУЛИ ПАРОЛЬ?

Якщо після всього зробленого все одно не вийде, або Ви не можете знайти лист для активації облікового запису, то дайте нам знати про це електронкою info@promobud.ua або через посилання «зворотній зв'язок»

 
Мені не приходить лист про відновлення пароля на PROMOBUD.ua

 

 

Зазвичай лист приходить відразу або максимум протягом 5-15 хвилин. Перевірте у себе в пошті папку СПАМ. Якщо там теж немає листа, то зв'яжіться з нами електронкою info@promobud.ua або через посилання «зворотній зв'язок»
Мені не приходить лист про активацію облікового запису/підтвердження реєстрації на PROMOBUD.ua

 

 

Зазвичай лист приходить відразу або максимум протягом 5-15 хвилин. Перевірте у себе в пошті папку СПАМ. Якщо там теж немає листа, і Ви впевнені, що ввели правильну електронну пошту при реєстрації, то зв'яжіться з нами електронкою info@promobud.ua або через посилання «зворотній зв'язок»
 
Хочу відновити пароль, а мені пише, що «такий емейл не знайдений в базі ».

 

 

Значить на той емейл, на який ви просите відновити пароль, Ви не реєструвалися на PROMOBUD.ua. Або зареєструйтесь заново на цей емейл, і у Вас буде абсолютно новий профіль на PROMOBUD.ua, або згадайте емейл, на який ви реєструвалися раніше. Якщо наново реєструватися Ви не хочете, а свій старий емейл реєстрації Ви забули, або до нього немає доступу, то зверніться до служби підтримки користувачів електронкою info@promobud.ua або через посилання «зворотній зв'язок»

 

Я забув свій пароль.

 

 

Скористайтеся посиланням «Відновити пароль» у верхньому правому куті сайту і Вам запропонують інший пароль для входу.
 
 

 

При введенні логіна і пароля пише «некоректні дані».

 

 

 
Це означає, що ви ввели невірний логін та / або пароль або взагалі ще не зареєструвалися на PROMOBUD.ua. Увійдіть або, якщо Ви були вже зареєстровані, спробуйте функцію відновлення пароля - посилання «Забули пароль?» у верхньому правому куті сайту.
Яка вартість розміщення оголошень, прайсів і моєї компанії на PROMOBUD.ua?

 

 

 
Розміщення компанії, необмеженої кількості оголошень і прайсів наPROMOBUD.ua абсолютно безкоштовно. Ви можете сміливо використовувати PROMOBUD.ua для продажу своїх будівельних товарів і послуг, тому що за вже розміщені Ваші матеріали на порталі, рахунок Вам ніхто не виставить:). Більш докладно про все, що ви отримуєте безкоштовно на PROMOBUD.ua, можете прочитати в розділі Про проект
А в розділі Реклама Ви можете знайти варіанти платних послуг.

 

Компанії
Я створив візитку своєї компанії, але бачу її лише в загальному переліку компаній в розділі «Компанії », а не бачу в рубрикаторі.

 

 

У рубрикатор Ваша компанія потрапляє тільки після того, як ви розмістите свої прайси. Причому, компанія потрапить у ті рубрики, де є Ваші прайси. Зазвичай компанія «підтягується» в рубрики через пару годин після розміщення Вами прайсів.
Що таке субдомен?

 

Субдомен - це адреса в інтернеті, який присвоюється Вашої компанії на PROMOBUD.ua. Назва субдомену Ви можете придумати на свій розсуд. Воно може бути схоже на якийсь Ваш, вже існуючий сайт (moisite.promobud.ua - якщо ваш, вже наявний сайт, має адресу moisite.com.ua). Також адреса Вашого субдомену на PROMOBUD.ua може бути співзвучний з Вашим видом діяльності (dveri.promobud.ua - якщо компанія займається дверима, наприклад). При заповненні поля субдомен не пишіть слова promobud.ua, так як вони підставляться автоматично.
Я заповнив всі поля у формі «додавання візитки компанії », натиснув кнопку «відправити», але я не бачу все одно своєї компанії в розділі «Компанії».

 

Ваша компанія стає видно для користувачів у розділі «Компанії» тільки після того, як вона пройде перевірку нашим модератором і буде схвалена. Зазвичай схвалення проходить протягом одного робочого дня.
 
 
Прайси
Яку максимальну кількість прайс-рядків я можу розмістити?

Обмежень немає.

Оголошення
Як оновити дату оголошення?

1 Варіант. У вікні редагування оголошення поставте галочку "Оновити дату публікації до сьогоднішньої" і натисніть "Зберегти". Оголошення буде датоване сьогоднішнім числом і з'явиться вгорі списку.
2 Варіант. Оновлення всього списк оголошень на сторінці - внизу та вгорі ставте галочку на всіх оголошеннях, та тісніть іконку ОНОВИТИ.