Promobud.ua - будівельний портал

Область пошуку:
ПРОПОЗИЦІЙ на порталі 1067014
Дивитися більше →

Каталог будматеріалів

Промобуд - це безкоштовний каталог будматеріалів та послуг. Чому безкоштовний? Тому що будь-яка компанія або приватний підприємець, які працюють в галузі будівництва та ремонту може зайти на наш сайт і розмістити безкоштовно будматеріали ціни на них у вигляді прайс-рядків в каталог будівельних товарів і послуг або у вигляді оголошень на будівельній дошці оголошень.
У наш час, щоб купити будматеріали не обов'язково витрачати купу часу на поїздки по будівельним супермаркетам чи будівельних ринках. Досить сидіти вдома на дивані, відкрити комп'ютер, відкрити кілька різних сайтів, які продають будматеріали, каталог товарів, де ціни зручно представлені для покупця у вигляді таблиці для порівняння, що дешево, що дорого. Відразу видно телефони продавців, назви виробників. І тут же, якщо що, в каталозі будівельних матеріалів потенційний покупець бачить посилання на сайти продавців, виробників.
Більш того, в сьогоднішньому світі Інтернету в мережі зручно купувати не тільки будівельні матеріали, але і послуги - ви можете знайти каталог стройпослуг, де також в зручній формі показаний перелік компаній або майстрів, які будують будинки, роблять комплексні ремонти приміщень або ж проводять окремі дорожні роботи, окремі будівельно-ремонтні роботи або надають послуги з дизайну приміщень і т.п.
На момент 2016 року на будівельному торговому порталі Promobud.ua розподіл пропонованих товарів і послуг за категоріями (рубрикатором) виглядає так - див. Таблицю №1
Таблиця №1 Кількість пропозицій на нашому порталі (дані на 2016 рік)
Вид ппропозиції Кількість, шт.
Послуги з будівництва, ремонту приміщень, облаштування будинку 77553
Будматеріали, будівельне обладнання 798388
 
В якому оффлайн супермаркеті ви побачите стільки пропозицій?
А навіть якщо і побачите хоч частину з цього, то чи зможете також, як і в онлайн-каталозі легко сортувати, шукати, вибирати їх?
Відповідь - ні, немає такого живого будівельного магазину, базару.
Ось чому і набирають популярності каталоги будматеріалів.

Будівельний каталог

Це практично те ж саме, що і каталог будівельних товарів, тільки в ньому крім цін на будівельні матеріали є ще і каталог будівельних сайтів, наприклад, каталог будівельних компаній, каталог фото дизайнів інтер'єру, екстер'єру, ландшафтних дизайнів і т.п. Будівельні каталоги - це більш широке поняття.

Будівельний портал

Термін портал - це як вікно, двері через які можна зайти на безліч інших корисних матеріалів по будь-якій тематиці. Наприклад, є новинні портали, автомобільні портали і, в нашому випадку, будівельний портал. Тобто, на порталі, не обов'язково розміщується інформація тільки з продажу-купівлі товарів і послуг. Там можуть бути і статті, і анекдоти по якійсь темі і просто посилання на корисні ресурси з будівельної галузі та посилання на законодавство і будівельний форум.
Будівельні портали України налічують понад 100 ресурсів - великі і маленькі, молоді та портали, які вже працюють багато років.
Будівництво - це галузь, яка в будь-якій країні є однією з основних галузей економіки. У всі часи люди щось будували, і величезна кількість громадян будь-якої держави отримують доходи від зайнятості саме в галузі будівництва. Звідси і не дивно, що, наприклад, кількість сайтів, які так чи інакше відносяться до будівельної галузі одні з найбільших серед сайтів іншої тематики
Якщо говорити конкретно про будівельний торговий портал Promobud.ua, то можна відзначити, що на ринку України Промобуд займає лідируючі позиції серед подібних спеціалізованих будівельних майданчиків.
Якщо говорити конкретно по будівельному торговому порталі Promobud.ua, то можна відзначити, що на ринку України Промобуд займає лідируючі позиції серед подібних спеціалізованих будівельних майданчиків. Це доводять наступні цифри з таблиці №2:
Таблиця №2 Кількість зареєстрованих операторів галузі та користувачів на Promobud.ua (дані на 2016 г.)
Вид реєстрації Количество, шт.
Кількість зареєстрованих компаній і приватних підприємців будівельної галузі 14654
Кількість зареєстрованих користувачів 32784
 
Немає жодного Будресурсу в Україні, який би мав такі цифри.
Також, якщо говорити про динаміку відвідуваності Промобуду, то можна з упевненістю сказати, що популярність Промобуду, як майданчика для покупки будівельних матеріалів і послуг з кожним роком зростає. Навіть у найважчі для нашої країни роки 2014-2015 портал не тільки не обрушився по відвідуваності, як інші, а й почав свій новий виток зростання і досяг чергового історичного максимуму за відвідуваністю.
Якщо говорити про структуру трафіку будівельного порталу Промобуд, то про якість онлайн-ресурсу, перш за все говорить висока відвідуваність з органічних результатів пошуку Google, Yandex та інших. За даними того ж Бігміру "природний" трафік з пошукових систем на Промобуд становить 70-80%, за даними інших систем аналітики - всі 85%.
Отже, ви бачите, що Промобуд - це потужний український майданчик для покупки продажу будматеріалів і послуг з будівництва і ремонту.
Тепер ви знаєте, що, якщо хтось у Вас запитає щось типу:
- "Слухай, друже, чи не підкажеш, якийсь сайт, де можна купити будматеріали за хорошою ціною?"
Ви завжди зможете сміливо відповісти:
- "Звичайно підкажу - Промобуд уа тобі в допомогу!"