Область пошуку:

Установка інженерних систем у сучасному суспільстві - справа звична. Неможливо уявити жодна будівля без сантехніки, водопостачання і каналізації. Інженерні системи, до яких відносять обладнання по сантехніці, водопостачання, каналізації складають комплексні системи життєзабезпечення будівель і споруд.
Термін експлуатації сантехніки, водопостачання та каналізації прямо залежить не тільки від якісної складової, а передусім від правильно проведених інсталяційних робіт. Проектування, установка і обслуговування сантехніки, водопостачання та каналізації здійснюється спеціалізованими компаніями.
До сантехніці відносять: компакти, раковини, ванни, душові кабіни та аксесуари для ванних кімнат. До устаткування для водопостачання належить: водонагрівачі, ємності, фільтри для води, насоси. До системи каналізації відносять: обладнання для відведення і очищення стічних вод.
Установка устаткування по сантехніці, установка систем водопостачання і прокладка споруд для каналізації забезпечать санітарно-гігієнічні умови експлуатації будь-якої будівлі. Дотримання всіх технічних вимог до устаткування по сантехніці, а також системам водопостачання і каналізації гарантує надійність, висока якість і довгий термін служби встановленого обладнання по сантехніці, водопостачання, каналізації.