Область пошуку:

Сучасне будівництво неможливо уявити без використання ЗБВ, які є одними з важливих будівельних матеріалів. ЗБВ представляють собою міцні будівельні матеріали, при виробництві яких використовують сталеві стрижні для армування бетонної суміші. Подібне поєднання бетону і сталевих конструкцій роблять ЗБВ одними з найміцніших матеріалів. ЗБВ бувають, розрізняють кількох видів, залежно від промислового призначення ЗБВ: монолітні ЗБВ і збірні ЗБВ, ЗБВ для будівництва житлових та адміністративних будівель (палі, фундаментні блоки), ЗБВ для будівництва каркасів будівель, ЗБВ для виробництва сходів, ЗБВ для промислового будівництва.
Бетон - також прийнято вважати найбільш поширеним будівельним матеріалом. Бетон виробляють з суміші цементу з додаванням води, дрібного заповнювача (піску) та крупного заповнювача (гравію, щебеню). На будівельному ринку бетон представлений різних видів: неармований бетон, залізобетон, бетон з волокнистим заповнювачем або фібробетон, попередньо напружений бетон, декоративний бетон. Відрізняється бетон і по щільності: важкий бетон, особливо важкий бетон, легкий бетон і особливо легкий бетон.
Застосування новітніх дорожніх матеріалів при будівництві та реконструкції автомагістралей та залізничних шляхів дозволяє не тільки підвищити експлуатаційних термін, але й перейти на більш новий рівень ведення дорожнього господарства, використовуючи дорожні матеріали. В даний час існує величезна безліч дорожніх матеріалів: модифікований бетон, як різновид дорожніх матеріалів, шлаколужні в'яжучі та бетони, пов'язані з дорожнім матеріалами, гідроізоляційні дорожні, сухі суміші, дорожні матеріали для деформації швів і монтажних стиків, геологічні дорожні (георешітки, геотекстиль ).