Область пошуку:

Будівництво - це, мабуть, одна з основних сфер діяльності людини, яка буде розвиватися разом з розвитком людства. Чи йде будівництво нового проекту, або просто ведуться ремонтні роботи, в обох випадках застосування будівельно-оздоблювальних матеріалів та оздоблювальних матеріалів є важливою складовою цих процесів.
Будівельно-оздоблювальні матеріали і просто оздоблювальні матеріали різні за хімічним складом і своєму призначенню. Найбільш поширеними матеріалами для виконання будівельно-оздоблювальних матеріалів та оздоблювальних матеріалів є камінь, метал, папір, деревина і скло. Основою будівельно-оздоблювальних матеріалів та оздоблювальних матеріалів є з'єднання синтетичних речовин.
Всі будівельно-оздоблювальні матеріали та оздоблювальні матеріали мають високі фізико-експлуатаційними якостями такими як: довговічність, екологічність, вогнестійкість, зручність монтажу, практичність.
В основному будівельно-оздоблювальні матеріали та оздоблювальні матеріали поділяють за функціональним призначенням: для створення будівель, а також їх елементів, оздоблення стін, стель, підлог і пр.
Будівельна індустрія розвивається, а значить йде вдосконалення існуючих будівельно-оздоблювальних матеріалів та оздоблювальних матеріалів, а також з'являються нові види будівельно-оздоблювальних матеріалів та оздоблювальних матеріалів.