Область пошуку:

Покрівельні матеріали - необхідний елемент при спорудженні даху

Покрівельні матеріали - дорога, але необхідна складова даху будь-якого будинку. На українському ринку матеріали для покрівлі представлені в багатьох класифікаціях, що беруть за основу різноманітні характеристики: призначення споруди, клімат, шумоізоляція, теплозбереження, покрівельні матеріали вартість, відповідність покрівельного матеріалу конструкції, в якій виконаний дах, естетика - аспект, який хвилює багатьох, що найкраще представлено в фото. Тому такі питання, як покрівельні матеріали для даху, види і ціни цих матеріалів є актуальними на етапі вибору і придбання необхідних для спорудження будинку речей.

Покрівельні матеріали для даху: види і ціни

Один з найбільш поширених видів матеріалів для покрівлі - черепиця. Цей матеріал найчастіше використовується для покрівлі даху приватних будинків. Черепиця існує в декількох варіантах:

  1. Керамічна натуральна черепиця хороша тим, що вимагає мінімальної чистки в процесі експлуатації, не піддається корозії і горінню, володіє високими показниками морозостійкості і звукоізоляції, представлена ​​в різноманітних кольорах і формах, до того ж завдяки пористості матеріалу волога під таким дахом випаровується набагато краще. Що стосується мінусів, то це крихкість і величезна вага матеріалу. Якщо купити цей покрівельний матеріал для даху, то ціна якісної керамічної черепиці за квадратний метр становить приблизно 11 доларів.
  2. Цементно піщана черепиця - альтернатива раніше наведеному варіанту. Серед її переваг: висока морозостійкість, до того ж з роками даний матеріал тільки підвищує рівень міцності. Говорячи про недоліки, слід зазначити можливість пошкодження при транспортуванні і масивність. Цементно піщаний дах - ціна за 1 кв. м дорівнює 6 доларам.
  3. Бітумна м'яка черепиця підходить для всіх типів форм і ухилів дахів і має високий показник звукоізоляції, до того ж лом, гниття і корозія їй не страшні. Що стосується мінусів, то це високий рівень горючості і нездатність протистояти впливу ультрафіолетових променів. Плюс до всього, взимку монтувати бітумну черепицю не можна. Середня ціна бітумної черепиці за 1 кв. м, на будівельному порталі //www.promobud.ua/, - близько 3 доларів.
  4. Металочерепиця - з усіх черепиць найбільш популярна. Це пояснюється можливістю швидкого монтажу, легкістю матеріалу і його незначною вартістю, відмінною стійкістю на механічному рівні, здатність легко переносити переміщення. Але є і мінуси: наявність безлічі відходів при здійсненні монтажу, недостатня шумоізоляція. Коштує металочерепиця за квадратний метр - приблизно 3 долари.

Інші види покрівлі дахів

  1. Металева покрівля, вартість якої через свою довговічність, високий естетизм є високою. Можна зробити сталеву, мідну і алюмінієву покрівлю. Наприклад, за мідну доведеться заплатити близько 29 доларів (1 кв. м).
  2. Бітумний шифер - від 7,6 доларів за 1 лист.
  3. Покрівельний сланець - елітний матеріал, тому і коштує він аж від 39 доларів за 1 кв. м.

Існує ще покрівля з матеріалів природного походження (дерево, солома, очерет), але вона використовується переважно з метою залучення уваги клієнтів до будь-якої комерційної будівлі.

Ця стаття захищена авторським правом. Розміщення на іншому сайті заборонено.