Область пошуку:

Ніхто не буде сперечатися, що основне призначення покрівлі, виготовленої з якісних покрівельних матеріалів, а також водостічних систем - захист будинку, будівлі і споруди від кліматичних явищ. Гарна дах - це застосування якісних покрівельних матеріалів та наявність хороших водостічних систем.
В даний час в будівництві застосовуються різні сучасні покрівельні матеріали та водостічні системи, які володіють високими експлуатаційними характеристиками. Покрівельні матеріали та водостічні системи - високоміцні, з хорошою гідро-і теплоізоляцією, стійкі до впливів атмосферних опадів, довговічні. Вибір покрівельних матеріалів і водостічних систем здійснюється для кожного виду даху окремо.
До покрівельних матеріалів відносяться: штучні матеріали (природний шифер, черепиця); рулонні (руберойд, пергамін); листові (металеві листи, азбестоцементні листи); мастикові матеріали (полімерні і бітумні мастики), мембранний матеріал.
Водостічні системи розрізняють на: металеві водостічні системи і пластикові водостічні системи, з трубами круглого і прямокутного перерізу.
Покрівля, виготовлена