Область пошуку:

Гідроакумулятор 200л ZILMET ultra - pro 10bar Італія

16.03.2020
Контактна особа: Колор-Пак
Місто: Київ
Купити по телефону:
Будь ласка, повідомте по телефону, що Ви знайшли це оголошення на сайті Promobud.ua
Фото 1 Гідроакумулятор 200л ZILMET ultra - pro 10bar Італія 176866
Гідроакумулятор 200 л ZILMET ultra - pro 10bar Київ купити Бак на 200 літрів ( 200 -х літровий ) Zilmet ULTRA -PRO 200 - мембранний бак для холодної та гарячої води на 200 літрів.

Гарантія: 2 роки

Виробник: Zilmet , Італія

Гідроакумулятори призначені для використання з питною водою в системах автономного водопостачання при роботі разом з насосом , в системах опалення та ГВП , вони випускаються в горизонтальному або вертикальному виконанні ємністю від 24 до 3000 л . Діапазон робочих температур гідроакумуляторів -10 ° С до 99 ° С. Допустима робота з розчинами , зміст гліколю в яких не більше 50 %. Гідроакумулятор складається з корпусу , змінної мембран ; в корпусі знаходяться ніпель під захисною кришкою на різьбі для закачування повітря , верхній штуцер 1 / 2 " G (тільки для гідроакумуляторів ємкістю 100 л і більше) і фланець для приєднання до напірного трубопроводу.

Гідроакумулятор володіє цілим рядом переваг:
Економія місця. У 2-3 рази менший обсяг у порівнянні з безмембранних накопичувальними баками , відсутність корозії , присмаку і запаху у воді.


Схема підключення
Підбір ємності

Експлуатація з агресивною водою. Мембранний гідроакумулятор можна використовувати з вапняною водою, з вмістом твердих частинок (з фланцем з нержавіючої сталі) , тому що вода стикається тільки з мембраною і фланцем.
Просте обслуговування . Дешева установка і швидка збірка . Мінімальні вимоги до обслуговування .
Необмежений термін експлуатації. Завдяки надійній фіксації мембрани всередині бака , гарантується її максимальний захист від перегинів і тертя . Таким чином , термін експлуатації бака практично не обмежений , оскільки мембрана підлягає заміні.
Гідроакумулятор 200 л ZILMET ultra - pro 10bar Київ купити Бак на 200 літрів ( 200 -х літровий ) Zilmet ULTRA -PRO 200 - мембранний бак для холодної та гарячої води на 200 літрів.
Залишити коментар

Коментарі, відгуки

всі пропозиції розділу

Схожі оголошення

Рекламні посилання
Пакет ПЛАТИНУМ

Дорого - не для всіх

Повний комплекс інтернет-реклами!

Детальніше читай за посиланням!