Область пошуку:
Фото Найменування Ціна, грн Купити Од. вим. Місто Телефон Постачальник Виробник  
ПРОЕКТ землеустройства, геологии и коммуникаций 500   Київ ІНВЕСТБУД КОМПАНІ
Обміри ділянки 4.5   Київ BudUA

www.BudUA.net

Геодезична дуга Струве Монета 5 грн (до 200-річчя початку здійснення астрономо-геодезичних робіт) 180   шт Київ Реал Комфорт

www.plitkorez.com.ua

styl.com.ua
Стрічка ПВХ для розмітки статі, маркування, 50мм х 33м чорно / жовта на клейовий основі. Товщина - 0,15 мм 77.4   шт Київ АлексТорг Груп Украина
Інженерний захист від небезпечних геологічних процесів 200   шт Дніпро Строительная фирма Строительная компания в г.Днепропетровске, Лазаренко Диана Влади
Прив'язка до місцевості об'єкта 400   Київ Отрокбуд
Проведення дорожніх робіт "під ключ" , планування території , риття котлованів та ін . Роботи 2   шт/м.кв Київ Лемар-ЕМ

Lemar-em.promobud.ua

ООО "Лемар-ЕМ"
Топографічні зйомки водних об'єктів (ставки, озера, річки) 1   Київ ТОВ "Геополітика"

geopolit.net

Геодезичний супровід будівель при будівництві: 500   услуга Одеса СПД Луків
Геодезія 300   Одеса Автотехцентрах-Одеса
Геодезичний супровід будівель при будівництві: 1000   услуга
Геодезичний супровід будівель при будівництві: 600   Одеса Одеська транспортна компанія
Геодезичні роботи під ключ 1   Васильків АМ "CІОН" ПП Хміль. В. А.
Проведення топографо-геодезичних, картографічних, ґрунтових, та ін. обстежень земель 1   Київ ТОВ "Геополітика"

geopolit.net

Геодезичні роботи 500   съёмка Дніпро Ecohouse

ecohouseua.wix.com/ecohouse

Проектування, геодезія, геологія, паспортизація та обстеження будівель і споруд 1   шт Кривий Ріг ТОВ "Проектмонтажсервіс"
цивільне проектування, геодезія, геологія, узаконення, введення в експлуатацію об'єкта (ДАБК) 1   шт Кривий Ріг ТОВ "Проектмонтажсервіс"
Проектування, виготовлення кошторисної частини, геодезія, обстеження будівель і спорудження, узаконення (експертиза) 1   шт Кривий Ріг ТОВ "Проектмонтажсервіс"
будь-яке проектування, геодезія, геологія, введення в експлуатацію (ДАБК) 1   шт Кривий Ріг ТОВ "Проектмонтажсервіс"
проектування, геодезія, геологія, обстеження будівель і споруд, узаконення, введення в експлуатацію (ДАБК) 1   шт Кривий Ріг ТОВ "Проектмонтажсервіс"
по 20 Виводити

Геодезичні роботи та ціна, яка визначає якість робіт, є основним етапом в будівництві. Геодезичні роботи і ціна на них актуальні ще на стадії проектування та складання загальної схеми місцевості, саме тому, геодезичні роботи і ціна, сформована на них, є частиною загального процесу будівництва та експлуатації будівель і споруд.

Геодезичні роботи в ціні ростуть, оскільки сфера впровадження геодезичних робіт широка. При проектуванні проводяться геодезичні роботи і ціна формується до початку розробки проекту. На цьому етапі проведення геодезичних робіт і ціни, встановленої підрядниками, складається генеральний план ділянки під будівництво. Даний план дає уявлення про місцевість, будівлях і спорудах, згідно топографічної зйомки.

На етапі будівництва, проведення геодезичних робіт і ціна, затверджена для них, спрямовано на контроль за відхиленням, виправленням невідповідностей у виконанні об'єкта.

Геодезичні роботи та ціна, позначена для них, на етапі закінчення будівництва спрямовані на складання виконавчої документації, яка відображає фактичне подання об'єкта і його розташування з результатами топографічної зйомки.

Безпосередньо під час введення в експлуатацію об'єкта, проведення геодезичних робіт і ціна, відповідно встановлена, дозволяють визначити можливі деформації споруд або зміна земної поверхні.

Країна виробник:
Ещё
Рекламні посилання
Omebli.ua

Интернет-магазин Мебели

5000+ моделей ->Заходи!

https://omebli.ua/
Пакет ПЛАТИНУМ

Дорого - не для всіх

Повний комплекс інтернет-реклами!

Детальніше читай за посиланням!