Область пошуку:

Мозаїка для басейну , мозаїка для ванної кімнати Дзвони ! Купиш дешевше !

12.01.2014
Контактна особа: Игорь Александрович
Місто: Донецьк
Купити по телефону:
Будь ласка, повідомте по телефону, що Ви знайшли це оголошення на сайті Promobud.ua
Фото 1 Мозаїка для басейну , мозаїка для ванної кімнати Дзвони ! Купиш дешевше ! 127233
Мозаїка - унікальна "річ", з одного боку, мозаїка - це красиве і тонке мистецтво, що дійшов до нас ще з античних часів, з іншого ж боку, мозаїка - це гарний, міцний і практичний обробний і декоративний матеріал. Мозаїка в інтер'єрі завжди буде створювати особливу атмосферу, яка була притаманна розкішний дизайн античності. Мозаїка в дизайні завжди привертає увагу, зачаровуючи своєю чарівною красою.

Основу для сучасних музичних матеріалів складають - скло, кераміка, керамограніт, а так само натуральні матеріали - камінь та мозаїка з деревини, бамбука. Така різноманітність допоможе втілити будь-яку ідею в дизайні.
Традиційне виготовлення мозаїки зі смальти, як і раніше, залишається найбільш затребуваним варіантом оформлення декоративних панно.
Скляна мозаїка, крім декоративного покриття, є також видом мистецтва. Безмежні можливості мозаїки дозволяють створити як просте зображення, так і складну композицію.
Скляна мозаїка крім усього іншого так само незамінна для облицювання таких об'єктів як: ставки, каміни, фонтани, ванні кімнати, водоспади, басейни, кухні, сауни, фасади будівель.
Залишити коментар

Коментарі, відгуки

всі пропозиції розділу

Схожі оголошення